O nas

Akcesoria fotograficzne, akcesoria komputerowe i dużo, dużo więcej! Sklep mediacontract.pl zaprasza!

Jest nam niezmiernie miło, że zechcieli Państwo odwiedzić naszą stronę internetową. Mamy nadzieję, że oferta sklepu mediacontract.pl spełni wszystkie Wasze oczekiwania. Wśród polecanych produktów chcielibyśmy wymienić m. in. akcesoria fotograficzne, akcesoria komputerowe oraz przenośne odtwarzacze mp3. Staraliśmy się,a by w asortymencie sklepu zgromadzić wyłącznie artykuły najwyższej jakości, dlatego wszystkie oferowane przez nas karty pamięci sandisk, pendrive sandisk i mp3 sandisk to produkty sprawdzone i polecane przez profesjonalistów.

MediaContract jest dystrybutorem artykułów fotograficznych,optycznych ,IT,posiadamy 20 letnie doświadczenie w sprzedaży sprzętu technicznego.Dążymy do profesjonalnego podejścia do klienta, zapewniając optymalną obsługę handlową i najlepszą jakość produków.

Szybka wysyłka, atrakcyjne ceny i dogodny system płatności - to wszystko znajdziecie Państwo u nas!

Przed złożeniem zamówienia prosimy zapoznać się z regulaminem naszego sklepu. Wszelkie wątpliwości i pytania kierujcie Państwo pod podany numer telefonu bądź adres mailowy. Zachęcamy do częstych wizyt na naszej stronie. Regularnie pojawiają się tu ciekawe oferty promocyjne. Stali klienci mogą liczyć na dodatkowe rabaty.